MÖBLER / Bord / Konsolbord 9996754
nr 999 6754
Konsolbord
1800-tal, Stenskiva, längd: 65 cm, djup: 32 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:57:09
7/12 19:33:03